Petra Stark

 Jsem pedikérka, která se snaží propojit své předchozí zkušenosti z oblasti fyzioterapie a moderní přístrojové pedikúry. Výsledkem by měly být zdravé nohy, které Vás budou provázet Vašimi životními cestami a budou Vám oporou při každém Vašem kroku. Zdravé nohy jsou základem celé fyziologie pohybu.

Jsem vystudovaná fyzioterapeutka s profesním zaměřením na neurologii (mozkové mrtvice, ochrnutí po úrazech, neuropatie, atd.) a také na postoperační ortopedii. Své fyzioterapeutické vzdělání jsem získala v Německé Spolkové Republice kde jsem 12 let pobývala a v tomto oboru pracovala.

Po návratu do ČR jsem si rozšířila vzdělání o obor pedikúry a dospěla k rozhodnutí věnovat se péči o nohy a současně využívat své nabyté znalosti z oboru fyzioterapie tak, aby klient dostal komplexní služby spojené s péčí o nohy.

Někdy to může být i dlouhá cesta, než se člověk dostane ke kýženému cíli. Pokud trpíte dlouhodobě mykózami, máte kuří oka či úplně vysušenou a velmi citlivou pokožku je třeba se obrnit TRPĚLIVOSTÍ a radovat se z každého malého kroku kupředu s vizí krásných a zdravých nohou. Budu se snažit být Vám na této cestě co nejvíce nápomocná.

Miluji svoji práci a je mi velkou ctí nabídnout své služby právě Vám.

Jsem ambasadorkou značky Spirularin

Spirularin

V mé provozovně se setkáte s přípravky značky Spirularin. Stala jsem se ambasadorkou této značky, neboť jsem o blahodárných účincích těchto preparátů přesvědčena.

Spirularin je vyráběn německou firmou Ocean Pharma, která se ve světoznámém centru GEOMAR ve městě  Kiel věnuje zkoumání a vývoji mikrořas již celou řadu let.

Přípravky Spirularin® mají unikátní složení. Hlavní účinnou látkou je patentovaný aktivní extrakt z mikrořas Spiralin®, který zajišťuje přirozenou mikrobiální ochranu a hydratační a vyživující složky. Co je Spiralin®? Účinná látka Spiralin® je hlavní a unikátní složka produktů, která se získává z mikrořasy Spirulina platensis. Mikrořasy rodu Spirulina platensis jsou staré 3,6 miliardy let a patří mezi nejstarší živé organismy na Zemi. Tajemstvím těchto mistrů v přežití jsou speciální obranné mechanismy, které si mikrořasy vyvinuly proti svým přirozeným nepřátelům, jako jsou bakterie, mykózy a viry.

Produktová řada značky Spirularin:

  • Spirularin NS sérum na mykózu nehtu 10ml.                                                              419,- Kč
  • Spirularin sprej na mykózu nehtu 50ml.                                                                     489.- Kč

  • Spirularin gel na suchou pokožku 40ml.                                                                     149,- Kč
  • Spirularin gel na suchou pokožku 100ml.                                                                   259,- Kč

  • Spirularin krémová pěna na velmi suchou pokožku 35 ml.                                       149,-Kč

  • Spirularin krémová pěna na velmi suchou pokožku 125ml.                                      289,-Kč
  • Spirularin VS krém na bradavice 10ml.                                                                        419,-Kč

  • Spirularin HS krém na opary 3ml.                                                                                 190,-Kč

  • Spirularin krém na popraskané paty 20% UREY hřejivý 75ml.                                289,-Kč

  • Spirularin krém na popraskané paty 20% UREY chladivý 75 ml.                            289,-Kč